ПОДАРОВАНІ КНИГИ

ПОДАРОВАНІ КНИГИ

14 лютого 2024 р. – Міжнародний день дарування книги. З такої нагоди в залі № 1 Музею Заповіту Т. Г. Шевченка відбувся захід: зустріч-діалог із гостями Переяслава – 4 членами Українського географічного товариства. Гості з Києва із зацікавленням оглянули виставку книг на шевченківську тематику, включилися в тестування на визначення поширення шевченківської книги в сучасному соціокультурному просторі. Назва виставки «Впізнай в обличчя книгу» спонукала відвідувачів озвучити назви колись вже бачених ними книг, поділитися своїми спогадами – де й при яких обставинах зустрічалось їм те чи інше видання. Як науковці вони брали до рук книги, гортали їх, ділились враженнями: зокрема, зацікавив гостей «Український щорічник», де на титулі подана карта з указаними місцями перебування Т. Шевченка в Україні. Шановні гості зазначили, що електронні книги читають, але перевагу надають паперовим виданням.

На пропозицію відшукати серед експонованих видань книгу іноземного автора, прізвище, ім’я та по-батькові якого кожне складається із трьох букв, відгукнулись і, знайшовши, подивувались, що про Т. Шевченка писав кореєць Кім Сук Вон.

На завершення спілкування модератором заходу трьом гостям було подаровано по книзі. Навзаєм вони пообіцяли привезти атласи та географічні карти в дарунок музею.

Оглянувши експозицію Музею Заповіту Т. Г. Шевченка, екскурсанти з Києва залишили вдячний запис у книзі відгуків, пообіцявши відвідати музей із своїми друзями та родинами.

Старший науковий співробітник НДВ «Музей Заповіту Т. Г. Шевченка                       Н. М. Павлик