НАЦІОНАЛЬНИЙ ІСТОРИКО-ЕТНОГРАФІЧНИЙ

ЗАПОВІДНИК «ПЕРЕЯСЛАВ»

  

 

 

 

ПЕРЕЯСЛАВІКА: НАУКОВІ ЗАПИСКИ НАЦІОНАЛЬНОГО ІСТОРИКО-ЕТНОГРАФІЧНОГО ЗАПОВІДНИКА «ПЕРЕЯСЛАВ». ВИПУСК 23 (25)

ПЕРЕЯСЛАВІКА: НАУКОВІ ЗАПИСКИ НАЦІОНАЛЬНОГО ІСТОРИКО-ЕТНОГРАФІЧНОГО ЗАПОВІДНИКА «ПЕРЕЯСЛАВ». ВИПУСК 23 (25)

Збірник наукових праць присвячено 100-річному ювілею фундатора переяславських музеїв, Героя України Михайла Івановича Сікорського. Включені до нього статті відображають наукові уподобання видатного музейника та краєзнавця, а також тематику наукових досліджень співробітників Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав».

Матеріали збірника висвітлюють ідеї національної державності в історії суспільно-політичної думки України; розвиток етнонаціональних відносин на території Наддніпрянщини; археологічні пам’ятки Переяславщини; історію Переяславського краю з найдавніших часів до наших днів; українську етнографію на сучасному етапі; проблеми вітчизняного музеєзнавства та пам’яткознавства.

Для істориків, археологів, музейних працівників, краєзнавців, аспірантів, студентів, усіх, кого цікавлять питання вітчизняної історії.

ПЕРЕЯСЛАВІКА: Наукові записки Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав»: зб. наук. ст. Переяслав (Київська обл.), 2023. Вип. 23 (25). 228 с.

Переглянути

Новини

«ВИШИВАЄМО ПЕРЕМОГУ»

16 травня 2024 року до Дня Вишиванки у Музеї українського рушника  пройшов патріотичний захід «Вишиваємо Перемогу!». На ньому було розпочато новий проєкт культурно-мистецької Акції «….І вишите моє життя на ньому…!», вишивання величного національ...

Культурно-освітні заходи

«УКРАЇНСЬКА ДОЛЯ, ВИШИТА ДУШЕЮ»: У МУЗЕЇ ЗАПОВІТУ ПРЕЗЕНТУВАЛИ РЕПЛІКУ ШЕВЧЕНКОВОЇ СОРОЧКИ

16 травня в Україні урочисто відзначається День вишиванки, влаштовуються різноманітні виставки, флешмоби, дефіле, благодійні концерти, ярмарки та ін. Музей Заповіту Т.Г.Шевченка не залишився осторонь святкування і запропонував надзвичайно цікавий кул...

Афіша заходів

ЗАПРОШУЄМО!

...