НАЦІОНАЛЬНИЙ ІСТОРИКО-ЕТНОГРАФІЧНИЙ

ЗАПОВІДНИК «ПЕРЕЯСЛАВ»

  

 

 

 

Переяславіка

ПЕРЕЯСЛАВІКА: НАУКОВІ ЗАПИСКИ НАЦІОНАЛЬНОГО ІСТОРИКО-ЕТНОГРАФІЧНОГО ЗАПОВІДНИКА «ПЕРЕЯСЛАВ». ВИПУСК 24 (26)

Збірник наукових праць присвячено 100-річному ювілею фундатора переяславських музеїв, Героя України Михайла Івановича Сікорського. До нього включено статті учасників IV Всеукраїнської науково-практичної конференції «Середня Наддніпрянщина: матеріальна та духовна культура», яка відбулася 15 вересня 2023 р. на базі Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав». Опубліковані статті відображають наукові уподобання видатного музейника та краєзнавця, а також тематику наукових досліджень співробітників Заповідника.

ПЕРЕЯСЛАВІКА: НАУКОВІ ЗАПИСКИ НАЦІОНАЛЬНОГО ІСТОРИКО-ЕТНОГРАФІЧНОГО ЗАПОВІДНИКА «ПЕРЕЯСЛАВ». ВИПУСК 23 (25)

Збірник наукових праць присвячено 100-річному ювілею фундатора переяславських музеїв, Героя України Михайла Івановича Сікорського. Включені до нього статті відображають наукові уподобання видатного музейника та краєзнавця, а також тематику наукових досліджень співробітників Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав».

ПЕРЕЯСЛАВІКА: НАУКОВІ ЗАПИСКИ НАЦІОНАЛЬНОГО ІСТОРИКО-ЕТНОГРАФІЧНОГО ЗАПОВІДНИКА «ПЕРЕЯСЛАВ». ВИПУСК 22 (24)

До збірника включено матеріали Всеукраїнської наукової інтернет-конференції «Меморіальні музеї України в умовах сьогодення: специфіка створення й особливості функціонування», що відбулася 24 листопада 2022 р. на базі Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав».

ПЕРЕЯСЛАВІКА: НАУКОВІ ЗАПИСКИ НАЦІОНАЛЬНОГО ІСТОРИКО-ЕТНОГРАФІЧНОГО ЗАПОВІДНИКА «ПЕРЕЯСЛАВ». ВИПУСК 21 (23)

До збірника включено матеріали ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Середня Наддніпрянщина: матеріальна та духовна культура» (спеціальна тема: Переяславщина).

ПЕРЕЯСЛАВІКА: НАУКОВІ ЗАПИСКИ НАЦІОНАЛЬНОГО ІСТОРИКО-ЕТНОГРАФІЧНОГО ЗАПОВІДНИКА «ПЕРЕЯСЛАВ». ВИПУСК 20 (22)

Збірник присвячено 90-річчю з дня народження Михайла Івановича Жама – ветерана НІЕЗ «Переяслав», заслуженого працівника культури України, багаторічного завідувача філіалом «Музей народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини» НІЕЗ «Переяслав».

Новини

«ВИШИВАЄМО ПЕРЕМОГУ»

16 травня 2024 року до Дня Вишиванки у Музеї українського рушника  пройшов патріотичний захід «Вишиваємо Перемогу!». На ньому було розпочато новий проєкт культурно-мистецької Акції «….І вишите моє життя на ньому…!», вишивання величного національ...

Культурно-освітні заходи

«УКРАЇНСЬКА ДОЛЯ, ВИШИТА ДУШЕЮ»: У МУЗЕЇ ЗАПОВІТУ ПРЕЗЕНТУВАЛИ РЕПЛІКУ ШЕВЧЕНКОВОЇ СОРОЧКИ

16 травня в Україні урочисто відзначається День вишиванки, влаштовуються різноманітні виставки, флешмоби, дефіле, благодійні концерти, ярмарки та ін. Музей Заповіту Т.Г.Шевченка не залишився осторонь святкування і запропонував надзвичайно цікавий кул...

Афіша заходів

ЗАПРОШУЄМО!

...