27 березня 2021 року юдеї розпочинають святкування Песаху

Категорія: Історичний календар. Обрядовість Створено: Субота, 27 березня 2021, 12:40

Песах – одне з найбільших головних свят єврейського народу. Відмічати свято починають ввечері  на 14 день весняного місяця нісан. Це перший місяць біблійного року в єврейському календарі, який відповідає приблизно березню-квітню григоріанського літочислення. В 2021 році іудеї зустрічатимуть Песах на заході сонця суботи 27 березня і буде продовжуватись він до настання ночі 4 квітня. Назва свята пов’язана із звільненням єврейського народу від єгипетського рабства. Фараон відмовився відпускати євреїв з рабства, за це на нього та його народ Бог послав 10 жорстоких напастей. Найстрашніша – смерть всіх первонароджених дітей в кожній сім'ї. За повелінням Бога, дверні косяки будинків євреїв були помічені кров’ю ягнят. Кара Всевишнього оминула єврейські родини, Бог «пройшов повз» (пасах) з карою і єврейські діти були врятовані.

На свято вся родина, діждавшись заходу сонця, збирається за столом. Також на вечерю запрошують бідних і знайомих, які не мають можливості перебувати в колі своєї сім'ї. На столі традиційна їжа, яку готують на Песах. Обов’язково маца (прісний хліб, на виготовлення якого витрачали не більше 18 хв., щоб не заквасився), гірка зелень, яка символізує гіркоту єгипетського рабства, харосет (суміш із тертих яблук, горіхів і фініків), що по кольору нагадує глину, з якої євреї робили цеглу в рабстві. Розкладають страви на кеарі – блюді, яке використовують для седеру (єврейська традиційна трапеза, якою розпочинається свято Песах). Під час їжі зелень вмочують у солону воду, яка символізує сльози, пролиті євреями в єгипетському рабстві, і море, яке перейшли вони під час Ісходу.

Під час пасхальної вечірньої трапези на стіл також подаються традиційні великодні страви: салат з яєць з цибулею, фарширована риба, бульйон з домашньої птиці з кнедликами з розмолотої маци або пудинги, теж з маци, печеня з качки чи курки, компот зі сухофруктів. Поширені також різні страви з маци (маца з яйцем і маца у шоколаді), різне солодке печиво (медове, з корицею, з імбиром), бісквіт, в який замість борошна кладуть товчені горіхи, медові пироги з корицею і горіхами. Під час застілля обов’язково випивається чотири бокали вина, по кількості обіцянок, даних Богом народу. П’ятий бокал наливають, але залишають його не випитим, для пророка Еліяха (Іллі). Під час вечері обов’язково читають молитви і благословення. Закінчується святкова трапеза висловом: «У майбутньому році — у Єрусалимі!».

Перший і останній дні Песаху – дні, коли заборонена всяка робота. Решту ж днів називають «святковими буднями». Сьомий день на Песах традиційно проводять в синагозі або на березі водойми, він символізує перехід євреями Червоного моря під час Ісходу з Єгипту.