Новини

Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав» долучився до Всеукраїнської акції «Потяг Єднання України «Труханівська Січ»

Категорія: Новини Створено: Четвер, 23 березня 2017, 15:27
Notice: Undefined variable: info in /home/ksere795/niez.com.ua/templates/urbanlife/html/com_content/article/default.php on line 176

Всеукраїнська акція «Потяг Єднання України «Труханівська Січ» започаткована за ініціативи 86 громадських та волонтерських організацій за підтримки Президента України у рамках реалізації програми з підтримки національної єдності.

Мета заходу – сприяти консолідації суспільства та взаєморозумінню мешканців різних куточків України, піднесенню патріотичного духу українців, а також популяризація національної культури.

Проект спрямований на піднесення патріотичного духу громадян, розвиток волонтерського руху, розвінчування міфів російської пропаганди, активізацію міжрегіонального співробітництва, посилення діалогу та зміцнення взаєморозуміння жителів різних регіонів держави у справі розбудови України.

Це вже п’ятий потяг Єднання України, пасажирами якого є волонтери, студенти, школярі, громадські діячі та військові зі східних та західних областей, що подорожуватимуть містами України. 

 23 березня 2017 у рамках Всеукраїнської акції «Потяг Єднання України «Труханівська Січ» близько 100 учасників заходу  відвідали музеї Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав». Зокрема, виставку «Свободу не спинити», присвячену Революції Гідності та Соборності України, Музей народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини та інші музеї Заповідника.

На згадку про відвідування Заповідника, одному з керівників групи Олександру Квітніцькому, вручено путівник та рекламну продукцію про Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав».

Перший заступник генерального директора НІЕЗ «Переяслав»                             Анна Петруня

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
Ваши комментарии будут проверены модератором.
правилами и условиями.
  • Комментарии не найдены