Новини

XІ-ХІІ ЛУНЬОВСЬКІ ЧИТАННЯ

Категорія: Новини Створено: Четвер, 25 березня 2021, 16:48

25 березня 2021 р. у м. Харкові відбулася наукова конференція «XІ-ХІІ ЛУНЬОВСЬКІ ЧИТАННЯ» «Музейні будівлі та примузейний простір». Вона була організована такими науковими установами: Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна історичний факультет, кафедра історіографії, джерелознавства та археології, Центр краєзнавства імені академіка П. Т.Тронька, Асоціація музеїв вищих навчальних закладів міста Харкова.

Науковці вели дискусію за напрямками: особливості самопрезентації музейних екстер’єрів: історія і сучасність; проблеми ефективного використання музейних приміщень; музейні приміщення: сучасні архітектурні завдання; реклама музею: нові технології та нові завдання; інтерактивні зони для дітей в музеях.

Долучилися до роботи конференції в режимі он-лайн на інтернет платформі Zoom, і співробітники НДС «Музей кобзарства» НІЕЗ «Переяслав» – Світлана Тетеря та Наталія Костюк. Співавтори представили доповідь: «БУДІВЛЯ МУЗЕЮ КОБЗАРСТВА. МИНУЛЕ ТА СУЧАСНІСТЬ». Підготовці цієї доповіді передувала активна експедиційно-пошукова робота.

Щиро вдячні організаторам за можливість живої та плідної дискусії навіть в умовах карантинних обмежень.

Завідувач НДС «Музей кобзарства»                                              Світлана Тетеря

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
Ваши комментарии будут проверены модератором.
правилами и условиями.
  • Комментарии не найдены