Новини

ПРОДОВЖЕННЯ ТІСНОЇ НАУКОВОЇ СПІВПРАЦІ НІЕЗ «ПЕРЕЯСЛАВ» ТА УНІВЕРСИТЕТУ ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ В ПЕРЕЯСЛАВІ

Категорія: Новини Створено: Четвер, 11 лютого 2021, 14:50

Упродовж 9-11 лютого 2021 р. в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі згідно з наказом Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти №75-Е від 21 січня 2021 р. відбувалася акредитація освітньо-наукової програми «Професійна освіта (Документознавство)» гарантом якої є кандидат історичних наук, завідувач кафедри документознавства та методики навчання факультету гуманітарно-природничої освіти та соціальних технологій Алла Зленко.

До проведення дистанційної акредитації були залучені представники від потенційних роботодавців, що представляли вітчизняні установи, організації та заклади, на базі яких відбувалася студентська практика, передбачена згаданою освітньо-науковою програмою. У межах договору про співробітництво у жовтні-листопаді 2020 р. на базі науково-методичного відділу охорони культурної спадщини та науково-дослідного відділу історичного краєзнавства практичні навички здобували студенти місцевого ЗВО. Тож НІЕЗ «Переяслав» також долучився до зазначеного формату.

9 та 10 лютого для онлайн спілкування на платформі Zoom організаторами-експертами було надано необхідні лінки-запрошення. Під час акредитаційного візиту та відкритої зустрічі експертам було повідомлено про характер взаємодії підрозділів Заповідника з кафедрою документознавства та методики навчання, розкрито аспекти науково-практичної співпраці та висловлено побажання про подальший плідний розвиток наших взаємовідносин.

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
Ваши комментарии будут проверены модератором.
правилами и условиями.
  • Комментарии не найдены