Новини

GOCAMP У МУЗЕЇ ЗАПОВІТУ Т. Г. ШЕВЧЕНКА

Категорія: Новини Створено: Понеділок, 16 вересня 2019, 10:23
Notice: Undefined variable: info in /home/ksere795/niez.com.ua/templates/urbanlife/html/com_content/article/default.php on line 176

GoCamp - освітня волонтерська програма у Східній Європі, завданням якої є навчання дітей з усього світу іноземним мовам - наразі в Переяславі-Хмельницькому. На базі КЗКОР «Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат «Патріот» діє мовний табір, у якому діти мають можливість удосконалити свій рівень володіння англійською мовою, поспілкуватися безпосередньо з носієм мови. Цього року це волонтер з Великобританії – Ліза Вернон. Окрім занять у ліцеї, учасники табору відвідують різні цікаві місця. Адже, окрім мовного навчання, програма табору покликана сприяти взаємній інтеграції учасників, зокрема у соціально-культурній сфері.

13 вересня, за ініціативи координатора проекту «GoCamp» у Переяславі-Хмельницькому, вчителя англійської мови Валентини Кравченко, учасники мовного табору завітали до Музею Заповіту Т. Г. Шевченка. У атмосфері двомовного спілкування гості у супроводі екскурсовода с.н.с. Катерини Нагайко оглянули експозицію. Вони дізналися чимало цікавих фактів з історії міста та про перебування тут поета Тараса Шевченка. Ліза Вернон подякувала за гостинність та надану можливість познайомитися з артефактами, що ілюструють історію країни, до якої вона приїхала вперше.

Табір ініційований Global Office триватиме до 20 вересня.

Старший науковий співробітник Музею Заповіту Т. Г. Шевченка                               Катерина Нагайко

 

 

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
Ваши комментарии будут проверены модератором.
правилами и условиями.
  • Комментарии не найдены