Новини

НІЕЗ "Переяслав" проводить акцію, присвячену історії Переяславського козацького полку

Категорія: Новини Створено: Неділя, 22 липня 2018, 23:15
Notice: Undefined variable: info in /home/ksere795/niez.com.ua/templates/urbanlife/html/com_content/article/default.php on line 176

Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав» у рамках Всеукраїнської кампанії «Пам’ять нації» спільно з учасниками експедиції полковими містами Гетьманщини 23 липня 2018 р. проводить акцію, присвячену історії Переяславського козацького полку.

Мета акції – вшанування героїчних постатей, що поклали життя за ідеали державної незалежності та національні інтереси. Маршрут експедиції пролягає полковими містами: Козелець та Чернігів (19 липня), Новгород-Сіверський та Ніжин (20 липня), Прилуки та Полтава (21 липня), Гадяч та Миргород (22 липня), Лубни та Переяслав (23 липня).

У ході презентації можна буде ознайомитися з історією полкових центрів Української козацької держави та побачити предмети часів Гетьманщини. Плануються виступи учасників експедиції та науковців НІЕЗ «Переяслав». Священики Свято-Воскресенського храму проведуть панахиду за загиблими полковниками та козаками Переяславського полку.

Початок акції у Переяславі – о 15.00.

Місце проведення: територія Воскресенського собору біля пам’ятного хреста на честь Переяславського козацького полку (на розі вулиць Богдана Хмельницького та Гімназійної).

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
Ваши комментарии будут проверены модератором.
правилами и условиями.
  • Комментарии не найдены