Новини

Електронний облік в НІЕЗ «Переяслав»

Категорія: Новини Створено: Четвер, 26 квітня 2018, 00:55
Notice: Undefined variable: info in /home/ksere795/niez.com.ua/templates/urbanlife/html/com_content/article/default.php on line 176

На виконання Порядку обліку музейних предметів в електронній формі, що затверджений наказом Міністерства культури №784 від 09.09.2016 року, в Національному історико-етнографічному заповіднику «Переяслав» в січні 2018 року запроваджено облік музейних предметів державної частини Музейного фонду України та предметів музейного значення .Облік музейних предметів в електронній формі здійснюється з метою автоматизації облікових процедур, забезпечення збереження та ефективного використання інформації про музейні предмети.Облік здійснюється на базі автоматизованої інформаційної системи «ФОЛІУМ-МУЗЕЙ», який розробила компанія «Цифрова країна».

24 квітня 2018 року працівники відділу науково-фондової роботи НІЕЗ «Переяслав» Білозуб В.А., Гриценко А.С., Калінович Ю.Б. та Ревега В.В. здійснили навчання на базі компанії «Цифрова країна». Проте, співпраця на цьому не завершується.

 

Старший науковий співробітник відділу науково-фондової роботи                           В.В. Ревега

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
Ваши комментарии будут проверены модератором.
правилами и условиями.
  • Комментарии не найдены