Новини

АРХЕОЛОГИ НІЕЗ «ПЕРЕЯСЛАВ» ВІДКРИЛИ ПОЛЬОВИЙ СЕЗОН 2018 РОКУ

Категорія: Новини Створено: Субота, 21 квітня 2018, 16:35
Notice: Undefined variable: info in /home/ksere795/niez.com.ua/templates/urbanlife/html/com_content/article/default.php on line 176

7 та 14 квітня 2018 р. археологи НІЕЗ «Переяслав» у складі завідувача науково-дослідного сектора «Археологічна експедиція» Олександра Прядка та старшого наукового співробітника сектора «Археологічна експедиція» Тараса Нагайка, здійснили пошукові археологічні розвідки у нижніх течіях рр. Трубіж та Броварка.

Метою експедиції стало обстеження відомих та пошук нових археологічних пам’яток, розташованих у басейні нижньої течії р. Трубіж. Під час археологічної розвідки науковцями Заповідника було проведено пам’яткоохоронний моніторинг трипільського поселення «Ялова долина», з’ясовано потужність культурного шару, уточнено топографічні межі та площу поселення. За допомогою GPS-навігатора здійснено фіксацію фрагментів концентрації обмазки від жител. Отримані в ході археологічної розвідки матеріали будуть використані в подальших наукових дослідженнях цих пам’яток, зокрема враховані в укладанні Зводу пам’яток регіону.

Інформація НДС «Археологічна експедиція»

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
Ваши комментарии будут проверены модератором.
правилами и условиями.
  • Комментарии не найдены