Новини

ДЕЛЕГАЦІЯ НІЕЗ «ПЕРЕЯСЛАВ» ВІДВІДАЛА ВОЇНІВ-АРТИЛЕРИСТІВ

Категорія: Новини Створено: Вівторок, 16 січня 2018, 14:19
Notice: Undefined variable: info in /home/ksere795/niez.com.ua/templates/urbanlife/html/com_content/article/default.php on line 176

15 січня 2018 року делегація Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав» на чолі з генеральним директором Олексієм Лукашевичем взяла участь в урочистому мітингу з нагоди початку навчального року у 43-й окремій артилерійській бригаді, дислокованій у с. Дівички. У своєму виступі на мітингу О.М. Лукашевич підкреслив роль воїнів-артилеристів у захисті нашої Вітчизни від зовнішньої агресії, а також передав військовослужбовцям бригади генератор та бензопилу.

По закінченню мітингу керівники Заповідника та бригади обговорили напрямки співпраці, спрямовані перш за все на поглиблення національно-патріотичного виховання військовослужбовців та охорону вітчизняної історико-культурної спадщини у зоні бойових дій та під час військових конфліктів.

Заступник генерального директора НІЕЗ «Переяслав» з наукової роботи, к.і.н., професор Олександр Колибенко виступив перед військовослужбовцями частини з лекцією про військово-політичні конфлікти ХІ–ХІІІ століть та роль Переяслава у вітчизняній історії. Заплановано постійні виступи науковців НІЕЗ «Переяслав» перед воїнами-артилеристами з лекціями з національно-патріотичного виховання, а також подальше розширення напрямків співпраці за рахунок інших форм музейної роботи.

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
Ваши комментарии будут проверены модератором.
правилами и условиями.

Люди, участвующие в этой беседе

  • Гість - Богдан Кожушко

    Щира подяка керівникові та співробітникам заповідника за небайдужість і підторимку наших славних воїнів. Я зрозумів таким чином, що це не одинока акція, а початок довготривалої різнонаправленої співпраці. Прекрасний приклад для інших наших заповідників та музейних закладів! Слава Україні та її Героям!