Новини

Круглий стіл «Переяславщина в Революції Гідності: погляди, судження, оцінки»

Категорія: Новини Створено: Середа, 22 листопада 2017, 12:43
Notice: Undefined variable: info in /home/ksere795/niez.com.ua/templates/urbanlife/html/com_content/article/default.php on line 176

23 листопада 2017 р. о 12 год. 00 хв. У приміщенні Музею кобзарства НІЕЗ«Переяслав» відбудеться круглий стіл«Переяславщина в Революції Гідності: погляди, судження, оцінки».У межах заходу пройде презентація збірника спогадів – «Майдан від першої особи. Регіональний вимір». Видання укладено на основі 415 інтерв’ю очевидців та учасників місцевих протестів, зібраних науковцями, викладачами, музейними та архівними працівниками з усіх областей України, які долучилися до проекту «Майдан: усна історія» у квітні 2015 року.

«Майдан від першої особи. Регіональний вимір»– це третій випуск серії тематичних видань. Книга реконструює події місцевих майданів, адже під час Революції столиця перебувала в центрі суспільної уваги, а як відбувались протестні рухи в областях – відомо не багато. Укладачі третього збірника спробували заповнити цю прогалину та сформувати уявлення про Майдан як загальноукраїнське явище.

Спікери:

Тетяна Ковтунович,завідувач сектору обліку та збереження усних джерел Управління інституційного забезпечення політики національної пам’яті. Український інститут національної пам’яті.Координатор проекту «Майдан: усна історія».

Тетяна Привалко,кандидат історичних наук,головний спеціаліст сектору обліку та збереження усних джерел Управління інституційного забезпечення політики національної пам’яті.Український інститут національної пам’яті.Координатор регіональних записів проекту «Майдан: усна історія».

Запрошуємо усіх охочих відвідати захід.

Переглянути програму заходу

 

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
Ваши комментарии будут проверены модератором.
правилами и условиями.
  • Комментарии не найдены