Новини

НАЦІОНАЛЬНИЙ ІСТОРИКО-ЕТНОГРАФІЧНИЙ ЗАПОВІДНИК «ПЕРЕЯСЛАВ» БУВ ПРЕДСТАВЛЕНИЙ НА ЗАХОДІ GIS Day 2017 «ПЕРЕЯСЛАВСЬКА ВЕНЕЦІЯ»

Категорія: Новини Створено: П'ятниця, 17 листопада 2017, 12:38
Notice: Undefined variable: info in /home/ksere795/niez.com.ua/templates/urbanlife/html/com_content/article/default.php on line 176

15 листопада 2017 р. в с. Циблі Переяслав-Хмельницького району на Київщині відбувся захід приурочений до Всесвітнього Дня геоінформаційних систем GIS Day 2017 р. Аналогічні заходи в цей день відбувалися також у Києві та Харкові.

Організаторами заходу виступили: GIS Association of Ukraine, Київська обласна державна адміністрація, Переяслав-Хмельницька района державна адміністрація, Національний історико-етнографічний «Переяслав», Циблівська сільська рада, Громадські організації «Корінь нації» та «Старий Дніпро».

Участь у проекті взяли науковці та дослідники з різних регіонів України. Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав» на заході представив завідувач науково-дослідного сектора «Археологічна експедиція» – Олександр Прядко. У своєму виступі він охарактеризував археологічні пам’ятки в околицях села Циблі, детально поінформував слухачів про унікальність давньоруського городища Циблі-Узвіз та звернув увагу на перспективність використання даних об’єктів у туристичній сфері.

Основне завдання, яке ставили перед собою організатори та учасники заходу «Переяславська Венеція» – це вивчення, популяризація, збереження культурної спадщини Переяславщини. Особлива увага була зосереджена на пам’ятках затоплених сіл, які нині знаходяться під водами Канівського водосховища.

Завідувач науково-дослідного сектора «Археологічна експедиція»                       Олександр Прядко

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
Ваши комментарии будут проверены модератором.
правилами и условиями.
  • Комментарии не найдены