Новини

GIS-AEROUA 2017. АВІАЦІЙНІ СИСТЕМИ ТА ГІС В УКРАЇНІ

Категорія: Новини Створено: Субота, 15 квітня 2017, 14:41

14 квітня 2017 р. у Державному музеї авіації України (м. Київ) відбувся форум «GIS-AEROUA 2017. АВІАЦІЙНІ СИСТЕМИ ТА ГІС В УКРАЇНІ», організований ГІС-асоціацією України. У межах заходу відбулося обговорення актуальних питань використання ГІС-технологій та авіаційних систем у різних сферах наукової та суспільно-економічної діяльності: від археологічних досліджень до різноманітних бізнесових проектів. Окремий виступ був присвячений можливостям використання сучасних технічних засобів бійцями АТО. 

Під час форуму представники компанії intRobots провели майстер-клас для дітей із програмування робототехніки, продемонстрували зразки роботизованих пристроїв. 

Захід відвідали співробітники НІЕЗ «Переяслав»: учений секретар Гайдаєнко І.В. та завідувач науково-дослідного сектору «Музей космосу» Вовкодав С.М. У виступі останнього було презентовано Музей космосу та один із напрямків наукової діяльності закладу – використання методів просторового аналізу, ГІС-технологій та даних дистанційного зондування Землі в археологічних дослідженнях Переяславщини. Також форум відвідали інші представники м. Переяслав-Хмельницький: голова ГО «Старий Дніпро» Іващенко В.П. та методист з розвитку туризму РБК Богатир М.М. Вони розповіли учасникам форуму про власні напрямки діяльності та проекти. 

  

Фоторепортаж «GIS-AEROUA 2017. АВІАЦІЙНІ СИСТЕМИ ТА ГІС В УКРАЇНІ» від ГІС асоціації України: переглянути. 

Відео майстер-класу: переглянути. 

  

Завідувач НДС «Музей космосу»                                                               С.М. Вовкодав 

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
Ваши комментарии будут проверены модератором.
правилами и условиями.
  • Комментарии не найдены