У МУЗЕЇ ЗАПОВІТУ Т. Г. ШЕВЧЕНКА ВІДБУВСЯ КУЛЬТУРОЛОГІЧНИЙ ЗАХІД «НЕХАЙ ЖЕ КВІТНЕ УКРАЇНА У СЛОВІ КОБЗАРЯ»

У МУЗЕЇ ЗАПОВІТУ Т. Г. ШЕВЧЕНКА ВІДБУВСЯ КУЛЬТУРОЛОГІЧНИЙ ЗАХІД «НЕХАЙ ЖЕ КВІТНЕ УКРАЇНА У СЛОВІ КОБЗАРЯ»

День народження Тараса Григоровича Шевченка – це привід не лише вшанувати пам'ять великого Кобзаря, але і згадати його творчість, яка ніколи не втрачає своєї актуальності.

12 березня 2024 р. у приміщенні Музею Заповіту Т. Г. Шевченка відбувся культурологічний захід «Нехай же квітне Україна у слові Кобзаря» у рамках програми «Музей – школі», присвячений святкуванню 210-річниці з дня народження Т. Г. Шевченка.

Учасники заходу – учні 3–4-х класів Дівичківського ліцею Дівичківської сільської ради: Влада Новак, Марія Видолоб, Нікіта Іванов, Денис Сахович-Канаровський, Еля Чорноусько, Ілона Коломієць прочитали ряд поетичних творів Т. Г. Шевченка, зокрема, «Заповіт», «Садок вишневий коло хати…», «Реве та стогне…», «Стоїть в селі Суботові…», уривки із поеми «Кавказ» та інші.

З метою виховання любові до скарбів поетичного слова України та вшанування пам’яті Кобзаря для учнів було проведено тематичну екскурсію.

Співробітники музею висловлюють щиру подяку вчителям Пилипець Ользі Павлівні та Петрик Світлані Василівні за популяризацію творчості Великого Кобзаря.

 Молодший науковий співробітник НДВ «Музей Заповіту Т. Г. Шевченка»                  С. О. Коркач