ПРАЦІВНИКИ НІЕЗ «ПЕРЕЯСЛАВ» ЩЕДРУВАЛИ З ВЕРТЕПОМ

Категорія: Культурно-освітні заходи Створено: Четвер, 16 січня 2020, 15:06
Notice: Undefined variable: info in /home/ksere795/niez.com.ua/templates/urbanlife/html/com_content/article/default.php on line 176

За тиждень після коляди до українських осель приходить Щедрий вечір, свято Маланки – сповнене світла, доброти, а також унікальне за своїми традиціями та звичаями.

Саме 13 січня 2020 року, у свято Маланки, напередодні старого Нового року, зібралися працівники Заповідника, які небайдужі до народних традицій, щоб відтворити обряд «водіння кози», який сягає корінням у дохристиянські часи.

Катерина Прокопенко, Світлана Микитченко, Наталія Костенко, Сергій Болілий, Андрій Гриценко, Леонід Чирка, Ірина Черняк, Олена Калінович, Вікторія Білозуб, Віктор Ревега, Валентина Лесик, Єгор Єгоров, Наталія Ревега в обрядових костюмах, масках, з традиційним переодяганням в тварин і фольклорних персонажів, з жартівливими сценками «водили Маланку» і ходили із «козою», щедруючи та віншуючи добрі побажання переяславцям на Старий Новий рік.

Колектив щедрівників завітав у понад двадцять будинків з святочними народними піснями, жартівливими сценками та добрими побажаннями господарям здоров’я, щастя, усіляких гараздів на роботі та вдома у Новому 2020 році!

Завідувач відділу екскурсійно-масової роботи                                          Світлана Микитченко

Більше фото: https://drive.google.com/open?id=16Jxe_6vIuK4pnUr4-lOB3GpYqXQK7Kqb