МАЙСТЕР-КЛАС ІЗ БІСЕРОПЛЕТІННЯ «РІЗДВЯНИЙ ЯНГОЛ»

Категорія: Культурно-освітні заходи Створено: Субота, 04 січня 2020, 14:17
Notice: Undefined variable: info in /home/ksere795/niez.com.ua/templates/urbanlife/html/com_content/article/default.php on line 176

3-го січня у Меморіальному музеї Г.С. Сковороди для жителів міста було проведено майстер-клас із бісероплетіння «Різдвяний янгол». Учасники заходу поринули у творчу атмосферу, де робили різдвяного янгола.  Кожний майстер-клас – це зовсім нова та цікава тематика свята. І скільки б Вам не було років, Ваша освіта та професія зовсім не мають значення, а відсутність творчого досвіду також не є перешкодою. Головним є бажання ТВОРИТИ. І діти і дорослі повністю поринули в роботу. Адже потрібно було з дроту і бісеринок робити крильця, платтячко, ручки та інше для нашого ЯНГОЛЯТИ, яке створювалось на очах. Але все вийшло, УРА!!! І в кожного він індивідуальний.

Майстер-класи з виготовлення бісерних виробів своїми руками повертають в наш побут добрі традиції. Сучасні яскраві матеріали роблять цей процес легким і приємним, а результат роботи з виготовлення різдвяної прикраси створює гармонію в душі. А ще – ручна робота є хорошим подарунком для рідних та близьких.

Завідувач НДВ «Меморіальний музей Г.С. Сковороди»            Тетяна Радіоненко