«Рушник Великому Тарасу!»

Категорія: Культурно-освітні заходи Створено: Неділя, 29 грудня 2019, 10:49
Notice: Undefined variable: info in /home/ksere795/niez.com.ua/templates/urbanlife/html/com_content/article/default.php on line 176

До 174-ої річниці з дня написання «Заповіту» Т. Г. Шевченком у Музеї Заповіту Тараса Григоровича Шевченка НІЕЗ «Переяслав» відбувся захід «Поет живе в серцях свого народу», в якому взяв участь Народний ансамбль бандуристок Лохвицького районного будинку культури «Струни серця» (керівник Тамари Федоренко).

У програмі заходу було представлено Переяславський Рушник Великому Тарасу, який вишивався до 205-ої річниці з дня народження Кобзаря у рамках культурно-мистецької Акції «Обніміться ж, брати мої!» (організатори – Музей українського рушника НІЕЗ «Переяслав» та ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти»).

Учасники заходу, Народний ансамбль бандуристок «Струни серця» залишили свій відгук у книзі-літописі: «……Чудовий край, Шевченків край! І прекрасний Тарасів рушник!», а наймолодша учасниця свята Софія Нагайко зфотографувалася з історичним Рушником.

Старший науковий співробітник Музею українського рушника                            Наталія Заїка