У світлиці «Народної іграшки» НІЕЗ «Переяслав» відбувся захід з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Категорія: Культурно-освітні заходи Створено: Четвер, 06 червня 2019, 11:12

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей у світлиці «Народної іграшки» НІЕЗ «Переяслав» відбувся захід у якому, на запрошення Переяслав-Хмельницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, взяли участь 20 дітей з особливими потребами.

Захід розпочався з оглядин експозиції світлиці. Старший науковий співробітник науково-дослідного відділу історичного краєзнавства Наталія Ревега  розповіла дітям про предмети  представлені для огляду,  а потім провела вікторину. Юні відвідувачі швидко відповідали на запитання, адже вони стосувались речей які представлені у світлиці. Далі захід продовжився майстер-класами.

На запрошення НДВ історичного краєзнавства до заходу долучився місцевий гончар Олександр Іващенко, який  провів майстер-клас з гончарства. Кожна дитина мала можливість, на гончарному колі, власноруч зробити глиняний виріб та дізнатися про особливості гончарного промислу. Поки одні працювали на гончарному колі, інші у світлиці з Наталією Ревегою  створювали серветки  та оздоблювали їх вибійкою.

Працівники Переяслав-Хмельницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді під час заходу пригощали дітей різними смаколиками. На закінчення заходу кожна дитина мала власноруч виготовлену серветку, глиняний виріб та приємні враження.

С.н.с. НДВ історичного краєзнавства  НІЕЗ «Переяслав»                               Наталія Ревега