ЛІТЕРАТУРНО-МУЗИЧНИЙ ЗАХІД «У ПОШУКАХ ЩАСТЯ» (ДО 296-Ї РІЧНИЦІ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ)

Категорія: Культурно-освітні заходи Створено: Четвер, 06 грудня 2018, 15:06

Григорій Савович Сковорода – український мислитель, педагог, поет і музикант народився 3 грудня 1722 р.

Стало доброю традицією в будинку Переяславського колегіуму відзначати день народження видатного українського філософа. Цього року 5 грудня до Меморіального музею Г.С.Сковороди завітали учні Переяслав-Хмельницького ліцею-інтернату «Патріот» та Переяслав-Хмельницького центру професійно-технічної освіти на літературно-музичний захід «У пошуках щастя». Учасники підготували невеличкі, але цікаві виступи, які не тільки розкрили їхні таланти, а й допомогли краще зрозуміти велич творчості Григорія Савовича.

Цього дня у музеї лунали українські пісні у виконанні Інесси Болілої та Богдана Гуленка. Учасники заходу декламували вірші Г.Сковороди, читали його афоризми. Велике захоплення у присутніх викликали мізансцени із життя філософа та його творів.

Спадщині Г.Сковороди відкриває двері Вічність. Бо і тепер ми спрагло припадаємо до джерел його мудрості: читаємо і дивуємось своєчасності ідей, співзвучних нашій епосі, коли Україна намагається знайти своє місце в світі, відтворити національну культуру, самовідданість народу.

Завідувач НДВ «Меморіальний музей Г.С.Сковороди»                                 Тетяна Радіоненко