У приміщенні Меморіального музею Г. С. Сковороди відбулась презентація книги «Учитель життя. Сковорода як гасло часу: нариси, дослідження, інтерв’ю, світлини»

Категорія: Культурно-освітні заходи Створено: Понеділок, 01 травня 2017, 18:38
Notice: Undefined variable: info in /home/ksere795/niez.com.ua/templates/urbanlife/html/com_content/article/default.php on line 176

300-річний ювілей ще за горизонтом, а його носій – Григорій Сковорода – вже з нами, впевнено входить у наше життя…

(В. Я. Стадниченко)

28 квітня 2017 р. у приміщенні Меморіального музею Г. С. Сковороди відбулась презентація книги «Учитель життя. Сковорода як гасло часу: нариси, дослідження, інтерв’ю, світлини», що вийшла завдяки ініціативі, наполегливості відомого журналіста, сковородинознавця – Володимира Яковича Стадниченко.

Книга вийшла у видавництві «Успіх і кар’єра», за підтримки Державного комітету телебачення і радіомовлення України в 2016 р. накладом в 1000 примірників. Вона є другою у трикнижному проекті «Сковорода-300», який повинен завершитись в 2022 р. Це видання являє собою збірку нарисів, інтерв’ю, досліджень відомих українських письменників, музейників, громадських діячів, журналістів та інших. Серед них Борис Олійник, Іван Драч, Володимир Стадниченко, Микола Махінчук, Олександер Шокало, Людмила Рінгіст, Алла Ковтун.

Під час заходу було подаровано по примірнику бібліотеці ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» та Переяслав-Хмельницькій районній бібліотеці. Для гостей заходу вокально-театральний ансамбль «Фортуна» (худ. кер. Л. В. Дорошенко) підготовив цікаві мізансцени пов’язанні із життям і творчістю Григорія Сковороди. На завершення всі учасники мали змогу подивитись постановку фрагменту із кіносценарію «Легенда про Григорія Сковороду» (авт. В. Н. Мельник) у виконанні учнів ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 та працівників НІЕЗ «Переяслав».