НАЦІОНАЛЬНИЙ ІСТОРИКО-ЕТНОГРАФІЧНИЙ

ЗАПОВІДНИК «ПЕРЕЯСЛАВ»

  

 

 

 

Переяславіка

ПЕРЕЯСЛАВІКА: НАУКОВІ ЗАПИСКИ НАЦІОНАЛЬНОГО ІСТОРИКО-ЕТНОГРАФІЧНОГО ЗАПОВІДНИКА «ПЕРЕЯСЛАВ». ВИПУСК 23 (25)

Збірник наукових праць присвячено 100-річному ювілею фундатора переяславських музеїв, Героя України Михайла Івановича Сікорського. Включені до нього статті відображають наукові уподобання видатного музейника та краєзнавця, а також тематику наукових досліджень співробітників Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав».

ПЕРЕЯСЛАВІКА: НАУКОВІ ЗАПИСКИ НАЦІОНАЛЬНОГО ІСТОРИКО-ЕТНОГРАФІЧНОГО ЗАПОВІДНИКА «ПЕРЕЯСЛАВ». ВИПУСК 22 (24)

До збірника включено матеріали Всеукраїнської наукової інтернет-конференції «Меморіальні музеї України в умовах сьогодення: специфіка створення й особливості функціонування», що відбулася 24 листопада 2022 р. на базі Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав».

ПЕРЕЯСЛАВІКА: НАУКОВІ ЗАПИСКИ НАЦІОНАЛЬНОГО ІСТОРИКО-ЕТНОГРАФІЧНОГО ЗАПОВІДНИКА «ПЕРЕЯСЛАВ». ВИПУСК 21 (23)

До збірника включено матеріали ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Середня Наддніпрянщина: матеріальна та духовна культура» (спеціальна тема: Переяславщина).

ПЕРЕЯСЛАВІКА: НАУКОВІ ЗАПИСКИ НАЦІОНАЛЬНОГО ІСТОРИКО-ЕТНОГРАФІЧНОГО ЗАПОВІДНИКА «ПЕРЕЯСЛАВ». ВИПУСК 20 (22)

Збірник присвячено 90-річчю з дня народження Михайла Івановича Жама – ветерана НІЕЗ «Переяслав», заслуженого працівника культури України, багаторічного завідувача філіалом «Музей народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини» НІЕЗ «Переяслав».

ПЕРЕЯСЛАВІКА: НАУКОВІ ЗАПИСКИ НАЦІОНАЛЬНОГО ІСТОРИКО-ЕТНОГРАФІЧНОГО ЗАПОВІДНИКА «ПЕРЕЯСЛАВ». ВИПУСК 19 (21)

Збірник присвячено 70-річчю з дня народження Віри Петрівни Мельник – ветерана НІЕЗ «Переяслав», заслуженого працівника культури України, багаторічного заступника з наукової роботи генерального директора НІЕЗ «Переяслав», Героя України Михайла Івановича Сікорського.

Культурно-освітні заходи

ПЕРЕЯСЛАВСЬКІ УМІЛЬЦІ

28 листопада 2023 р. о 15.00 год. у Музеї Заповіту Т. Г. Шевченка відбувся захід: майстер-клас «Виготовлення традиційного «павука-оберега» із соломки» вміло провела керівник гуртка «Дизайн композиції» Буторіна Тетяна Миколаївна. Участь у ко...

Новини

У МУЗЕЇ ХЛІБА ДО 90-ИХ РОКОВИН ГОЛОДОМОРУ 1932–1933 РОКІВ В УКРАЇНІ СТВОРЕНО НОВУ ЕКСПОЗИЦІЮ

У 1932–1933 роках Україна пережила страшну трагедію – масовий голодомор, що виник у результаті адміністративних заходів радянської влади. Його жертвами, за різними оцінками, стали від 4 до 10,5 млн. людей. ...

Наукові заходи

МІЖНАРОДНИЙ КРУГЛИЙ СТІЛ «ГОЛОДОМОР В УКРАЇНІ 1932-1933 РР.: ПОСТГЕНОЦИДНИЙ СИНДРОМ»

24 листопада 2023 р. спільно з кафедрою історії і культури України та спеціальних історичних дисциплін Університету Григорія Сковороди в Переяславі Національним історико-етнографічним заповідником «Переяслав» проведено щорічний Міжнародний круглий ст...