НАЦІОНАЛЬНИЙ ІСТОРИКО-ЕТНОГРАФІЧНИЙ

ЗАПОВІДНИК «ПЕРЕЯСЛАВ»

  

 

 

 

Переяславіка

ПЕРЕЯСЛАВІКА: НАУКОВІ ЗАПИСКИ НАЦІОНАЛЬНОГО ІСТОРИКО-ЕТНОГРАФІЧНОГО ЗАПОВІДНИКА «ПЕРЕЯСЛАВ». ВИПУСК 24 (26)

Збірник наукових праць присвячено 100-річному ювілею фундатора переяславських музеїв, Героя України Михайла Івановича Сікорського. До нього включено статті учасників IV Всеукраїнської науково-практичної конференції «Середня Наддніпрянщина: матеріальна та духовна культура», яка відбулася 15 вересня 2023 р. на базі Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав». Опубліковані статті відображають наукові уподобання видатного музейника та краєзнавця, а також тематику наукових досліджень співробітників Заповідника.

ПЕРЕЯСЛАВІКА: НАУКОВІ ЗАПИСКИ НАЦІОНАЛЬНОГО ІСТОРИКО-ЕТНОГРАФІЧНОГО ЗАПОВІДНИКА «ПЕРЕЯСЛАВ». ВИПУСК 23 (25)

Збірник наукових праць присвячено 100-річному ювілею фундатора переяславських музеїв, Героя України Михайла Івановича Сікорського. Включені до нього статті відображають наукові уподобання видатного музейника та краєзнавця, а також тематику наукових досліджень співробітників Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав».

ПЕРЕЯСЛАВІКА: НАУКОВІ ЗАПИСКИ НАЦІОНАЛЬНОГО ІСТОРИКО-ЕТНОГРАФІЧНОГО ЗАПОВІДНИКА «ПЕРЕЯСЛАВ». ВИПУСК 22 (24)

До збірника включено матеріали Всеукраїнської наукової інтернет-конференції «Меморіальні музеї України в умовах сьогодення: специфіка створення й особливості функціонування», що відбулася 24 листопада 2022 р. на базі Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав».

ПЕРЕЯСЛАВІКА: НАУКОВІ ЗАПИСКИ НАЦІОНАЛЬНОГО ІСТОРИКО-ЕТНОГРАФІЧНОГО ЗАПОВІДНИКА «ПЕРЕЯСЛАВ». ВИПУСК 21 (23)

До збірника включено матеріали ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Середня Наддніпрянщина: матеріальна та духовна культура» (спеціальна тема: Переяславщина).

ПЕРЕЯСЛАВІКА: НАУКОВІ ЗАПИСКИ НАЦІОНАЛЬНОГО ІСТОРИКО-ЕТНОГРАФІЧНОГО ЗАПОВІДНИКА «ПЕРЕЯСЛАВ». ВИПУСК 20 (22)

Збірник присвячено 90-річчю з дня народження Михайла Івановича Жама – ветерана НІЕЗ «Переяслав», заслуженого працівника культури України, багаторічного завідувача філіалом «Музей народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини» НІЕЗ «Переяслав».

Збірник матеріалів Всеукраїнської наукової конференції «Дослідження, збереження та популяризація пам’яток історико-культурної спадщини України»

ЗБІРНИК МАТЕРІАЛІВ IV ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ДОСЛІДЖЕННЯ, ЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ПОПУЛЯРИЗАЦІЯ ПАМ’ЯТОК ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ УКРАЇНИ»

До збірника увійшли матеріали IV Всеукраїнської наукової конференції «Дослідження, збереження та популяризація пам’яток історико-культурної спадщини України», яка проходила 18 квітня 2024 р. на базі Національного історико-етнографічного заповідника «...

Новини

ПОМЕРЛА КУЗЬМЕНКО ЛЮДМИЛА ПЕТРІВНА

09 червня 2024 року перестало битися серце нашої колеги Кузьменко Людмили Петрівни. ...

Виставки

У НАЦІОНАЛЬНОМУ ІСТОРИКО-ЕТНОГРАФІЧНОМУ ЗАПОВІДНИКУ «ПЕРЕЯСЛАВ» ВІДКРИЛАСЯ ВИСТАВКА АВТОРСЬКОЇ ЛЯЛЬКИ «КНЯГИНІ ТА КНЯЗІВНИ УКРАЇНИ»

Переяслав – одне з найдавніших та найбільших міст Київської Русі. Історія міста налічує понад 1000 років. У 1054 р. було створено Переяславське князівство і його першим князем став один із синів Ярослава Мудрого – Всеволод. ...